Dovoľujeme si Vám oznámiť, že z technických príčin bude kancelária MVC do 16. 6. zatvorená. V prípade potreby nás prosím kontaktujte mailom na adrese mvc@mvc.sk
Ďakujeme za porozumenie

Čičko Ján a Daniel

Horská 35/A
831 02 Bratislava - Nové Mesto

+421 903 801 857

info@bratiacickovci.sk

Rok vzniku vinárstva: 2008.

Hrozno použité pri výrobe našich vín pochádza z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, výlučne z ručného zberu a vlastných viníc o rozlohe presahujúcej 4 hektáre, rozprestierajúcich sa na špičkových honoch a lokalitách v okolí vinohradníckeho Mesta Modra.

Priemerný vek našich vinohradov presahuje 40 rokov. Vo viniciach pestujeme biele odrody hrozna: Irsai Oliver, Muller Thurgau, Rulandské biele, Feteasca regala, Veltlínske zelené a z modrých odrôd Cabernet Sauvignon, Svätovavrinecké a novovysadená rarita Feteasca Neagra. Hrozno pestujeme za použitia progresívnej a modernej techniky. Vo viniciach je použité trávnaté medziradie blízke a šetrné k prírode.

Vinárstvo nachádzajúce sa na úpätí Malých Karpát v Hlavnom meste SR Bratislave reprezentuje tradičná tehlová pivnica identická s historickými a obraz moderných technológií zo špičkového podniku. Technológia použitá pri jednotlivých stupňoch výroby je zameraná na šetrné spracovanie hrozna a vychádza z najnovších poznatkov technologickej výroby vína.

Zmysel a filozofia vinárstva je podriadená kvalite konečného produktu. Skladové priestory pivnice sú plne klimatizované.

Plocha viníc: 0,5 ha.Kategórie:
Vinár
Vinohradník

najbližšie podujatia

15.jún.2024

Zistiť viac
12.júl.2024

Zistiť viac
Dovolenka na slovensku

hlavní partneri

24-pay s.r.o.
POSONIUM Pharma s. r. o.
Framipek
DOXX stravné lísky
Bricol
Malé karpaty
TOI TOI & DIXI, s.r.o.

mediálni partneri

RTVS
Časopis vinotéka
Kam za vínom
Vinotéky & Vinárne