Hotel Zochova chata****

Piesok 4015/B7
90001 Modra

+421 33 2633 300

recepcia@hzch.sk

Hrdíme sa cenou Stavba roka 2011,  ktorú sme získali najmä pre symbiózu architektúry s okolím. Dovoľte nám, previesť Vás zákutiami nášho komplexu, aby ste spoločne s nami mohli vnímať krásu Hotela Zochova chata.

Hotel sa nachádza v krásnom prostredí Malých Karpát v hustom bukovom poraste , čomu sme prispôsobili aj prvky viditeľné už pred vstupom k nám. Detaily z dreva a množstvo skla či veľké okná Vám umožnia oddať sa pokoju prírody a nechať sa ním unášať.

Vychádzame z našej histórie, kedy v roku 1932 bola zhotovená pôvodná Zochova chata v zrubovom štýle. Dnes slúži ako reštaurácia a dodala tón zvyšku novej stavby, kde sme využili najmä drevo, meď a sklo.

Aby sme zapôsobili na všetky zmysly našich hostí, Hotel Zochova chata je postavený podľa princípov feng šuej. Každý predmet má svoje presné miesto a orientáciu.

Za jazierkom a veľkou presklenou stenou nájdete obľúbené miesto pre relax. Do vkusného Wellness a Spa komplexu vkročíte cez “prechádzku lesom” - špeciálnu chodbu spojenú s masážou chodidiel vyzdobenú stromami bez kôry, ktoré sú zatreté včelím voskom.Kategórie:
Ubytovanie

najbližšie podujatia

10.október.2020

Zistiť viac
10.október.2020

Zistiť viac
Dovolenka na slovensku

hlavní partneri

MOS
Framipek
24-pay s.r.o.
Vinotéky a Vinárne
DOXX stravné lísky
Posonium
Bricol
Ebenica
KOCR
Zlatá studňa
Divadlo nová scéna
RPPK
Malé karpaty
Toi Toi

mediálni partneri

RTVS
Časopis vinotéka
Kam za vínom