TOP PODUJATIE Deň vo vinohradoch® 2021 - 04.09.2021 Kúpiť lístok

Navara Vinárstvo

Mierová 19
900 24 Veľký Biel

+421 903 402 672
+42 1903 402 690

alena.navarova@gmail.com
navara@navin.sk

Pri zrode vinárstva Navara stála rodinná tradícia.

V nedávnej histórii bol Senec a okolie známa vinárska lokalita, ktorá ale postupom času upadala do zabudnutia. Naše vinárstvo, hlavne vďaka Jozefovi Navarovi, zakladateľovi spoločnosti, sa dlhodobo snaží vrátiť tento región naspäť na vinárske mapy.

Začiatky vinárstva sa datujú do 60-tych rokov minulého storočia, kedy Jozef Navara st. spracovával hrozno zo svojho malého vinohradu. V roku 2002 rodinná tradícia vyústila do založenia  rodinného biznisu, v ktorom dnes figuruje každý jej člen. Nájdete u nás modernú technológiu výroby vína, odbornosť a nadšenie. Každá fľaša prechádza ľudskou rukou s garanciou jedinečnosti a produktu najvyššej kvality pre zákazníkov ako ste Vy.

Naša produkcia dosahuje 45 tisíc fliaš ročne. Vsadili sme na kvalitu a špecializujeme sa na výrobu predovšetkým prívlastkových vín z Malokarpatskej a Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Tradíciou v ponuke vín sú odrody Rizling rýnsky, Rizling vlašský, Pinot Blanc, Veltlínske zelené, Sauvignon, z modrých odrôd sú to Frankovka modrá, Cabernet Sauvignon či Neronet. Veľmi  žiadané ružové vína v našej produkcii zastupuje odroda Zweigeltrebe. Novinkou je perlivé víno s názvom Brusantte.Kategórie:
Vinár
Vinohradník

najbližšie podujatia

31.júl.2021

Zistiť viac
28.august.2021

Zistiť viac
Dovolenka na slovensku

hlavní partneri

24-pay s.r.o.
MOS
Posonium
Framipek
DOXX stravné lísky
Bricol
Ebenica
RPPK
KOCR
Malé karpaty
Budišská
Divadlo nová scéna
Toi Toi

mediálni partneri

RTVS
Časopis vinotéka
Kam za vínom
Vinotéky & Vinárne