Pálffyho slávnosti vína - Smolenice

08.06.2024
16:00 - 21:00
Smolenický zámok

Doprajte si gurmánsky zážitok plný vôní a chutí, ktorý poteší Vaše zmysly!

Zažite degustáciu vín piatich lokálnych vinárstiev v hudobnom sprievode swingového orchestra MELODY GENTLEMEN z Českej republiky v jedinečnej atmosfére Smolenického zámku.

V rámci vstupenky obdržíte aj vínový pohár s logom Pálffyho slávností vína, dukáty na ochutnávku desiatich vzoriek vína, kupón na nákup vína v hodnote 5 EUR a malé občerstvenie.

Šefkuchár Smolenického zámku si pre Vás, pri tejto príležitosti, pripravil špeciálne zostavené menu, ktoré sa dokonale snúbi s prezentovanými malokarpatskými vínami.

Vychutnajte si skvelé lokálne vína, započúvajte sa do príjemnej hudby, potešte svoje chuťové poháriky a zažite deň, počas ktorého sa budete cítiť ako naozajstní zámockí páni.


UBYTOVANIE NA ZÁMKU

Neviete, ako sa po podujatí dostanete domov? Na Smolenickom zámku je možné rezervovať si izbu, alebo apartmán a predĺžiť si tak nevšedný zážitok až do rána.

Pre viac informácií o ubytovaní navštívte webovú stránku Cenník ubytovania alebo kontaktujte recepciu: recepcia-zamok@savba.sk.


Cena vstupenky je 30 €

Vstupenky si môžete nechať doručiť poštou alebo využiť elektronické vstupenky (zaslané na e-mail), ktoré sú v 2 formátoch - PDF pre tlač na domácej tlačiarni alebo v copy centre, a PNG s QR kódmi pre smartfóny.

Predaj vstupeniek

najbližšie podujatia

07.september.2024

Zistiť viac
15.november.2024

Zistiť viac
Dovolenka na slovensku

hlavní partneri

24-pay s.r.o.
POSONIUM Pharma s. r. o.
Framipek
DOXX stravné lísky
Bricol
Malé karpaty
TOI TOI & DIXI, s.r.o.

mediálni partneri

RTVS
Časopis vinotéka
Kam za vínom
Vinotéky & Vinárne