TOP PODUJATIE Deň vo vinohradoch® 2022 - 03.09.2022 Kúpiť lístok

Za vínom do Šenkvíc

30.04.2022
12:00 - 21:00
Vínne pivnice v Šenkviciach
+421 907 891 868
Milí vínni nadšenci,
Hor sa do Šenkvíc!🍷
Srdečne vás pozývame vychutnať si príjemný deň v spoločnosti priateľov a milovníkov dobrého vína v Šenkviciach. Špecialitou tohto ročníka sú „Vína Garantovaného Pôvodu". Tento pilotný projekt ako prví na Slovensku realizujú šenkvickí vinári v spolupráci s iniciátorom tejto myšlienky p. Ivom Zaleským. Brány podujatia otvoríme už 30. apríla 2022, tak neváhajte a pridajte sa k nám. Pripravili sme pre vás program plný zážitkov. Hurá do Šenkvíc!
Svoje 🍷, pivničky, výrobné a prezentačné priestory vám predstaví 30 entuziastických vinárov na viac ako 20 ochutnávkových stanoviskách. Na správny chod podujatia bude už tradične dohliadať náš patrón. Tento rok je ním Jožko Jančo – dlhoročný skromný hobby vinár.
Na čo sa môžete tešiť?
Viacerí šenkvickí vinári predstavia v rámci pilotného projektu „Víno Garantovaného Pôvodu“ svoje vína „chránené“ touto novou značkou. Spolu s vami tak podporíme poctivú prácu a tradíciu slovenského vinárstva a hlavne vína skutočne slovenského pôvodu vyrobené výlučne zo slovenského 🍇.
Samozrejmosťou je bohatý program plný zážitkov. Môžete sa tešiť na tradičnú slovenskú kuchyňu s ochutnávkou miestnych špecialít podľa receptúr starých šenkvických babičiek, jazdy na konskom koči, tombolu s lákavými vinárskymi cenami, súťaž o najlepšie vinárstvo podujatia a samozrejme, na vašu obľúbenú šenkvickú 🎵. Pre veľký úspech na predošlých ročníkoch vás budú tento rok na podujatí sprevádzať až tri kapely.
Tešíme sa na vás!

najbližšie podujatia

19.august.2022

Zistiť viac
19.august.2022

Zistiť viac
Dovolenka na slovensku

hlavní partneri

MOS
24-pay s.r.o.
Posonium
Framipek
DOXX stravné lísky
Bricol
Ebenica
RPPK
KOCR
Malé karpaty
Toi Toi
Za vínom

mediálni partneri

RTVS
Časopis vinotéka
Kam za vínom
Vinotéky & Vinárne